Betqm

Zaufaj naszemu doświadczeniu. Od 20 lat na rynku.
Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu +48 691-470-750 oraz do składania zamówień sprzedaz@betqm.pl

Serwis

Firma RAVIS s.c. pełni funkcje serwisu głównego urządzeń fiskalnych marki INNOVA® od marca 2017 r. W okresie ostatnich 6 miesięcy RAVIS s.c. przeprowadził ponad 1.000 napraw serwisowych urządzeń marki INNOVA®. Firma RAVIS s.c. związana jest z marką INNOVA® od niemalże 15 lat. Obecnie RAVIS s.c. wspiera BETQM IP® w realizacji jego misji, jaką jest dalszy rozwój cenionych i lubianych przez Państwa urządzeń fiskalnych marki INNOVA®.

W tej chwili, ponad 200 profesjonalnych serwisów urządzeń fiskalnych zlokalizowanych na ternie całej Polski otrzymało uprawnienia serwisowe dla produktów marki INNOVA®.

Serwisy dostępne w 16 województwach
w całej Polsce

Serwis główny

Dystrybucja

Kliknij na województwo
aby zobaczyć adresy serwisów
Zapytanie serwisowe
Lista punktów serwisowych (242)
Term -Tech Leśna 6 42 271 Częstochowa 34 361 11 54 biuro@term-tech.com.pl
AutorNET Paweł Parzych Łączna 11 18-400 ŁOMŻA 665022142 biuro@autornet.pl
RENAKS S.C. R.Czajkowski, K.Włodarczyk Krzywda 37 30-720 KRAKÓW 12 397 14 44 renaks@renaks.pl
Dotkom Sp. z o.o. Powstańców 16 43-100 TYCHY 32 219 85 12 biuro@dotkom.pl
„DIP” TACHOGRAFY SYBIRAKÓW 42 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI 95 725 72 06 gorzow@dip.com.pl
OMEGA Piotr Wasilewski KAMIENNA 24 A 59-300 LUBIN 76 749 32 24 serwis@omega-lubin.com
F.H.U. KASKOM Zbigniew Oździński Gdańska 33 83-110 TCZEW 58 532 40 42 biuro@kaskom.pl
DATAGRAM Marek Dykiel Kraczkowa 439 37-124 KRACZKOWA 507-303-578 biuro@datagram.pl
GVC Tax sp.j. Kościuszki 178 50-437 WROCŁAW 604 482 482 sklep@gvc.pl
A.M.B. S.C. Al. Zwycięstwa 236 81-540 GDYNIA 58 664 94 55 biuro@amb24.pl
OPTIKOM Piotr Królikowski SONDEJA 2 35-011 RZESZÓW 660371800 biuro@optikom.eu
PROSPER Ewa Piwowarczyk Władysława IV 137/30 75-350 KOSZALIN 504038575 prosper.kasy@o2.pl
NESSO Prusa 44 50-320 WROCŁAW 71 7271647 biuro@nesso.info
JOL-FIS Jolanta Gogolimska Sprzedaż i serwis Kas Fiskalnych Derkaczy 12 04-973 WARSZAWA 228729746 gogolimski@gmail.com
P.P.H.U. AGMAR Mariusz Pomianowski Brzeska 16 88-200 RADZIEJÓW 54 285 36 78 allegro.agmar@wp.pl
HESYSTEM Sp. z o.o. Ogrodowa 72/74 lok.B_1.13B 91-071 ŁÓDŹ 663 90 90 25 biuro@hesystem.pl
P.P.H.U.”PROFESJA” S.C. Jaworzyńska 76 59-220 LEGNICA 76 854 27 40 serwis@profesja.biz
RWD PROSPECT sp. z o.o. Klikowska 50 33-100 TARNÓW 14 6889000 office@prospect.pl
Profiskal Daniel Speier Nakielska 241 85-391 BYDGOSZCZ 52 524 37 85 biuro@profiskal.nazwa.pl
KOMP-EL PHU Rafał Ziętek Białostocka 110/2 16-100 SOKÓŁKA 888 777 901 biuro@kasy.az.pl
SERWIS SATGSM INTER-COM NIEPODLEGŁOŚCI 24 74-320 BARLINEK 888846499 intercom@op.pl
COMKAS S.C. PIŁSUDSKIEGO 15 97-400 BEŁCHATÓW 446332394 comkas@comkas.pl
Orange Computers S.C. Al. Jana Pawła II 31 21-500 BIAŁA PODLASKA 833434365 firma@orange-computers.pl
ELPIO KAJKI 44 15-507 BIAŁYSTOK 667955510 piotr.andrejuk@gmail.com
BIAŁOSTOCKIE CENTRUM KAS FISKALNYCH PAWEŁ GACUTA POGODNA 1/1 15-345 BIAŁYSTOK 857460960 bckf@bckf.pl
KOMSERWIS Sp. z o.o. PIASTA 16 15-054 BIAŁYSTOK 857443030 komserwis@komserwis.com.pl
GLOBALSAT JERZY BORUTA JANA PAWŁA II 79 15-703 BIAŁYSTOK 857321020 sklep@globalsat.pl
UNITECHNIK SP Z O.O. PUSTA 4 15-139 BIAŁYSTOK 0862167839 unitechnik@unitechnik.pl
P.P.H.U. ELMARK MAREK ŁOTKO WARSZAWSKA 72 / 012 15-078 BIAŁYSTOK 601066100 biuro@elmark24.pl
COMPUETR GEEKS Suraska 1 / 206 15-093 BIAŁYSTOK 605219026 biuro@computer-geeks.pl
LBO ELEKTRONIK Mickiewicza 29 17-100 BIELSK PODLASKI 857308311 lbo@poczta.fm
JANTAR SP. Z O.O. PIEKARSKA 199 43-300 BIELSKO BIAŁA 338285700 jantar@jantar.pl
P.H.U. MAKINIT MACIEJ GŁADYŚ GEN. BORUTY-SPIECHOWICZA 47 43-300 BIELSKO-BIAŁA 334876941 serwis@makinit.pl
IT Biznes-Partner sp. z o.o. Sp.K. Powstańców Śląskich 6/125 43-300 Bielsko-Biała 334711606 biuro@biznes-partner.eu
PERSPEKT DOROTA JUSZCZYK POKOJU 12A 43-316 BIELSKO BIAŁA 0338124672 biuro@perspekt.com.pl
KOMFIS Szewska 3 23-400 BIŁGORAJ 799921149 kontakt@komfis.pl
BEMAR MARCIN JASNORZEWSKI TARGOWA 4B 59-700 BOLESŁAWIEC 757323245 bemar@bemar.net.pl
PHU STOPER-BISMariusz Radomski i Aleksandra Radomska Sp.J. MARII KONOPNICKIEJ 22B 85-124 BYDGOSZCZ 523794444 handlowy@stoperbis.pl
MAR-SYSTEMS S.C. MARCIN ANDRYKOWSKI, JAN ANDRYKOWSKI ARMII KRAJOWEJ 256 85-689 BYDGOSZCZ 604174403 marcin@mar-systems.pl
ART MAG ŚNIADECKICH 17 84-011 BYDGOSZCZ 523221356 sklep@artmag.com.pl
COPYBOX 1 WYPOSAŻENIE BIUR I SKLEPÓW RUMIŃSKIEGO 6 BUD.NOT 85-030 BYDGOSZCZ 523454247 copybox1@copybox1.pl
PRZEDSIĘBIORSTWO BROSS COMPUTERS MACIEJ DEPTUCH JÓZEFCZAKA 49 41-902 BYTOM 322822272 brosscom@onet.pl
LESZEK KOBUS FIRMA SELKO PRZEMYSŁOWA 10 77-100 BYTÓW 598223301 biuro@selko.pl
GRANDCOM SC JOLANTA KONICZUK, PAWEŁ ŁAGOWSKI ARMII KRAJOWEJ 9/23 22-100 CHEŁM 825628464 firma@grandcom.pl
FIRMA KOMPUTEROWA MADA AGNIESZKA TWARDOWSKA ŁĄKOWA 2/6 87-720 CIECHOCINEK 542834681 mada@ciechocinek.net
FIRMA KOMPUTEROWA SYSTEM HŁAWICZKA ALINA SZEROKA 11 43-400 CIESZYN 338520406 biuro@fksystem.pl
DAAS SYSTEM ARKADIUSZ SKUPIŃSKI WARSZAWSKA 266 42-209 CZĘSTOCHOWA 343226876 biuro@daas.com.pl
FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA RAS MACIEJ JANISZEWSKI ŁÓDZKA 27/22 42-218 CZĘSTOCHOWA 343615728 ras@pro.onet.pl
JOLANTA KOWALCZYK JOLANTA AL.. WOLNOŚCI 66 42-217 CZĘSTOCHOWA 343674191 ckm@ospi.pl
Firma Handlowo-Usługowa DERWER J.PIŁSUDSKIEGO 12 39-200 DĘBICA 692438223 adam@derwer.sm.pl
ICOMP.PL Spółka Jawna , Łukasz Juszczyk i Radosław Padula WROCŁAWSKA 30 58-200 DZIERŻONIÓW 748311336 dzierzoniow@icomp.pl
PPHU ALCATEL ANDRZEJ KONOWALSKI ZWIĄZKU JASZCZURCZEGO 15/12 82-300 ELBLĄG 603309740 mol01@wp.pl
INFOTECH MONIUSZKI 3 19-300 EŁK 876106000 infotech.elk@gmail.com
AGA TECH AGNIESZKA DĘBOWSKA KILIŃSKIEGO 38/48 19-300 EŁK 876100303 serwis@agatech.elk.pl
CYFROWA KRAINA TOMASZ MICHALIK WYSZYŃSKIEGO 54 08-400 GARWOLIN 512460180 cyfrowa.kraina@gmail.com
Net-ARN Sp. z o.o. Stacyjna 59 08-400 GARWOLIN 257484000 mb@net-arn.pl
LEMAR INTERNATIONAL Sp. z o.o. GRUNWALDZKA 571 D 80-339 GDAŃSK 585541516 lemargdansk@gmail.com
PREMNET SZENEJKO I WSPÓLNICY Sp. J. PIASTOWSKA 43 80-332 GDAŃSK 881949250 info@premnet.pl
BIT SERWIS MONIKA CHODKOWSKA MARSA 31 81-601 GDYNIA 58 621 45 68 monik-c@wp.pl
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WORLD KOMPUTER ANETA CHOMKO KOLEJOWA 1 11-500 GIŻYCKO 874289980 WORLDKOMP@WP.PL
AR-NET SP. Z O.O. DWORCOWA 28 44-100 GLIWICE 322398139 info@arnet.pl
P.T.H. GAMBIT Tarnogórska 234 44-100 GLIWICE 322700537 kasy@gambit.pl
P.W. EDAR IWONA EDYTA GLIŃSKA PARTYZANTÓW 18 19-500 GOŁDAP 876150863 edar2@go2.pl
PPHU VIOTECH WIOLETTA PRZYBYLSKA SOLIDARNOŚCI 5 09-500 GOSTYNIN 242356257 viotech@viotech.eu
2M PPHU MIROSŁAW ŚWIERCZEWSKI UŁAŃSKA 37 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI 227287676 2m@kasyfiskalne2m.pl
DARIUSZ BARTOCHA PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE INOKOMP 2.SUPER-REKLAMY.COM SZYMBORSKA 13 88-100 INOWROCŁAW 523559003 poczta@inokomp.pl
SYSTEM X II Barbara i Marek Szymczak sp.j. WĄSKA 2 37-500 JAROSŁAW 166233333 serwis.systemx@gmail.com
SETCOMP MARCIN ŁYŻWA OS. PUŁASKIEGO 31 37-500 JAROSŁAW 166272244 biuro@setcomp.pl
INFORMER IT SOLUTIONS DARIUSZ TKACZYK WOLNOŚCI 66 58-500 JELENIA GÓRA 757679644 biuro@informer.info.pl
UNIMATICA TECHNOLOGIES – SYSTEMY IT SOBIESKIEGO 82A/49 58-500 JELENIA GÓRA 691818212 biuro@unimatica.pl
ZETO Sp. z o.o. LEGIONÓW 62 62-800 KALISZ 62 766 58 50 info@zeto.kalisz.pl
MATRIX KOMPUTER ALFRED TOMASZEWSKI HANKI SŁOWACKIEJ 21 KL.1-2 62-800 KALISZ 62 764 82 98 biuro@mtx.pl
SKLEP KOMPUTEROWY ENTER PATRYK ŁUCZAK LEGIONÓW 41 62-800 KALISZ 62 501 79 00 sklep@e-enter.pl
SOFT-DC KOMPUTERY S.C. WALDEMAR GUZIAŁEK, ZBIGNIEW GRZESIAK PRZEMYSŁOWA 1A 63-600 KĘPNO 62 78 200 42 biuro@soft-dc.pl
KNS PRZEMYSŁAW WIELGO MŁODA 53 25-619 KIELCE 41 301 15 32 biuro@knskielce.pl
PUH MULTI-PC CHĘCIŃSKA 14A 25-020 KIELCE 41 344 74 15 multipc@multipc.pl
FRAMKO 2 Sp. J. J.STRYKOWSKI,S.MIAZGA DUŻA 22 25-013 KIELCE 41 368-24-95 framkoki@onet.pl
Complex Computers Sp. z o.o. sp.k TARGOWA 18 25-520 KIELCE 41 368 06 01 office@complex.pl
Elektronik Media s.c. T. Kościuszki 18/22 25-310 KIELCE 41 343 06 74 elektronikmedia@o2.pl
INET S.C. Artur Czachor, Tomasz Laube Handlowa 3 36-100 KOLBUSZOWA 17 2273 111 inet@inet.biz.pl
NetService Robert Dopierała Nowowarszawska 2 62-600 KOŁO 63 261 60 29 info@netservice-online.pl
PROGRAM SYSTEMY KOMPUTEROWE CZUBIŃSKI I PILARCZYK SPÓŁKA JAWNA KOLSKA 3A 62-500 KONIN 63 244 89 12 program@program.com.pl
INFORMIX S.C. K.KOŁBA, J.KOSMAL WARSZAWSKA 19 26-200 KOŃSKIE 41 372 60 82 jkosmal@infor-mix.pl
PUH KOMPIX Krzysztof Przybysz CYPRYJSKA 75-122 KOSZALIN 94 340 49 49 kontakt@kompix.pl
4U ANETA JASZKOWSKA MORSKA 51 75-215 KOSZALIN 94 344 89 65 biuro@fisco.pl
COM-SYS MARCIN WĘGRZYN Rzemieślnicza 25 83-400 KOŚCIERZYNA 535-907-670 biuro@comsys.com.pl
ELLBIS SC SYROKOMLI 11A 30-102 KRAKÓW 12-294-00-88 ellbis@ellbis.pl
F.H.U.LEWANTER ZBIGNIEW PACURA STAROWIŚLNA 70/9 31-035 KRAKÓW zbigniew.pacura@gmail.com
FIRMA INFORMATYCZNA PIM OS. PIASTÓW 65/U 8A 31-625 KRAKÓW 12 292 24 82 biuro@pim.krakow.pl
MAXKAS GINDA JACEK CZARNOCHOWICKA 137 30-898 KRAKÓW 12 658 10 10 kontakt@maxkas.pl
MARCOM MAREK HOMONCIK STACHEWICZA 25/89 30-048 KRAKÓW 123565154 serwis@marcom.krakow.pl
CENTRUM OBSŁUGI BIZNESU MRP-KODER MAREK DEREŃ SZCZĘŚLIWA 2 30-650 KRAKÓW 12 636-91-98 biuro@mrp-koder.pl
Flashcom Sp. z o.o. Odmętowa 23 31-979 KRAKÓW 12 311-02-30 biuro@flashcom.pl
INSTALNET SZABAT RYDZEWSKI Sp. J. WYSZYŃSKIEGO 2 23-210 KRAŚNIK 81 825 98 22 centrum@instalnet.pl
ABEKS PIOTR POTOK DĄBROWSKIEGO 46 42-160 KRZEPICE 34 317 54 33 kontakt@abeks.pl
F1 HELP NOWY RYNEK 17 64-100 LESZNO 65 52 92 677 biuro@f1help.com.pl
ORLAN Sp. z o.o. GRUNWALDZKA 11 59-800 LUBAŃ 605 867 550 orlaninfo@orlan.pl
FIRMA GÓRSKI, MAREKGÓRSKI GEN. W. SIKORSKIEGO 32 59-300 LUBLIN 76 842 18 17 serwis@gorski.com.pl
MICRO-COM MAREK BEDNARZ KRAJEWSKIEGO 27 20-738 LUBLIN 81 534-00-15 micro-com@wp.pl
SOFT-TEC JACEK KURYŁO ZAM,OJSKA 24 20-105 LUBLIN 81 533 77 63 info@soft-tec.lublin.pl
FIRMA USŁUGOWO HANDKOWA OMEGA COMPUTER ZBIGNIEW NIEDŹWIEDŹ MIKOŁAJA REJA 16 20-458 LUBLIN 081 743-88-20 info@omega.computer.lublin.pl
MATRIX Plac Kościuszki 11 42-700 LUBLINIEC 34 351 32 10 matrix@hot.pl
FISKUS COMPUTER SERVICE PIOTR BŁOTNY SKOWRONKA 11 62-080 LUSOWO 666 080 280 biuro@fiskus.net.pl
KOZIOŁ S.C. ZAWILCOWA 9 07-130 ŁOCHÓW 22 465-86-65 koziol@koziol.com.pl
NORDCOM ŁOMŻA ARKADIUSZ SACHARCZUK BEMA 23 18-400 ŁOMŻA 86 215 06 00 nordcom@nordcom.pl
SOCO Szyma i Wspólnicy Sp.J. JARACZA 45 90-249 ŁÓDŹ 42 630 31 56 biuro@soco.com.pl
MMPLUS Sp. z o.o. KILIŃSKIEGO 122-128 90-013 ŁÓDŹ 42 630 46 11 mmplus@mmplus.pl
FORMAT TELECOM TOMASZ WOJTYGA TYMIENIECKIEGO 25C/2 90-350 ŁÓDŹ 42 63 63 800 format@format-lodz.pl
FOODSOFT.PL sp. z o.o. Demokratyczna 117 93-348 ŁÓDŹ 42 21 44 100 serwis@foodsoft.pl
PCSTUDIO Plac 1000-lecia 23 08-110 SIEDLCE 25 644 91 93 serwis@pcstudio.pl
4COM Sp. z o.o. KATOWICKA 51 41-400 MYSŁOWICE 32 609 20 30 biuro@4.com.pl
RAMEX COMPUTER SZAFLARSKA 93D 34-400 NOWY TARG 18 264 82 34 ramex@ramex.net.pl
FIRMA POLAŃSKI Sp. J. USŁUGI KOMPUTEROWE GALICY 23 34-400 NOWY TARG 18 26 48 449 serwis@polanski.com.pl
FIRMA ZBORAŁA J.R.B. ZBORAŁA OGRODOWA 40 64-300 NOWY TOMYŚL 61 44 23 374 kontakt@zborala.pl
ZETO Opole Sp. z o.o. Oleska 7 45-052 OPOLE 77 454 20 31 kasy@zeto.opole.pl
NOWA KASPRZAK TOMASZ TRAUGUTTA 77 63-400 OSTRÓW WLKP 62 737 54 23 ns@nowakomputery.pl
REMBIT PL. KAZIMIERZA WIELKIEGO 1 63-500 OSTRZESZÓW 601 254 639 serwis@rembit.eu
PPUH FISKOM MARIUSZ KOWALCZYK GÓRNA 1 05-400 OTWOCK 501 191 050 fiskom@gmail.com
FISCASH Żeromskiego 45 05-400 OTWOCK 22 788-58-17 fiscash@fiscash.com.pl
ELMAX S.C. BRACKA 33 95-200 PABIANICE 42 215 01 62 biuro@elmax.com.pl
ALLTECH ZDZISŁAW PAJĄK, ARTUR PAJĄK Sp. Jawna SPÓŁDZIELCZA 33 09-407 PŁOCK 24 366 20 77 awarie@alltech.pl
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE B.i J.SZCZYGLIŃSCY COPI-FLEX Sp. J. PADLEWSKIEGO 5 09-402 PŁOCK 024 264-00-71 serwis@copi-flex.pl
F.H.U. INFOKAS JAN KILJAN PRZEMYSŁOWA 7/2A 09-400 PŁOCK 24 268 68 11 serwis@kasy-plock.pl
LE GROSS GRUNWALZDKA 8F/21 09-100 PŁOŃSK 23 662 34 83 legross@legross.pl
ZAKŁADY TECHNIKI BIUROWEJ INFOBIUROTRCHNIKA Sp. z o.o. PROMIENISTA 121 60-141 POZNAŃ 61 863 09 20 ztb@ztb.poznan.pl
GROUPIT MARSZAŁKOWSKA 3A 60-327 POZNAŃ 61 223 29 64 biuro@groupit.pl
INTER-KAS BARTOSZ MICHALSKI CHWAŁKOWSKIEGO 32/3 61-553 POZNAŃ 61 665 91 65 biuro@inter-kas.pl
ERP SYSTEM Sp. z o.o. KOŚCIELNA 4D/17 61-537 POZNAŃ 61 639 40 81 biuro@erpsystem.pl
ŁUKASZ WIERZEJEWSKI STEFANA BATOREGO 75/30 60-687 POZNAŃ
AWAG BUSKA 5 60-476 POZNAŃ 602 23 03 23 awag@vp.pl
LAMBDA IT Chociszewskiego 41 60-256 POZNAŃ 61 624 26 20 biuro@lambda-it.pl
FERRODO Zakopiańska 239 60-467 POZNAŃ 61 846 09 00 office@ferrodo.pl
PPHU EURO TAX GŁOGOWSKA 243 60-111 POZNAŃ
FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA GÓRKA DARIUSZ GÓRKA AL.ARMII KRAJOWEJ 36/1 05-800 PRUSZKÓW 502-379-178 biuro@fuhgorka.pl
OLO.NET S.C. B.K.GRUCHAŁA PRZEBENDOWSKIEGO 3 84-100 PUCK 58 739 63 01 biuro@olo.net.pl
Arris Computer Polna 21 24-100 PUŁAWY 81 888 54 41 arris@arris.com.pl
SOFT-IB IRENEUSZ BUREK KLASZTORNA 12 47-400 RACIBÓRZ 32 415 98 18 biuro@softib.pl
APT GSM ANNA TARABASZ AL.. GRZECZNAROWSKIEGO 17 26-600 RADOM 792-358-554 aptkasyfiskalne@op.pl
SZIF Dzierzkowska 20 26-610 RADOM 48 340 22 20 szif@szif.eu
KOMBIT-FORTE PIOTR CYNIAK MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE 35 97-500 RADOMSKO 44 682-32-72 biuro@kombit.eu
IT-LOGIC DANIEL KUBICA MICHAŁSIERADZKI Sp. Jawna STARY RYNEK 18 05-250 RADZYMIN 22 786 75 15 sklep@it-logic.pl
ADEX-KASY SYLWESTER BRZEZIŃSKI MAZOWIECKA 19 96-332 RADZIWIŁŁÓW 606 983 448 sylwester.brzezinski@adex-kasy.pl
APPAREO JAROMIR STROJNY LEŚNA 116A 39-100 ROPCZYCE
NS KOMPUTER Chabrowa 1 62-090 ROKIETNICA
FIRMA KOMPUTEROWA BAJT PAWEŁ MACIKOWSKI RYNEK 8 87-500 RYPIN 54 280 07 04 info@bajt.net
ASISTON Sp. z o.o. NAD PRZYRWĄ 13 35-234 RZESZÓW 17 785 25 56 biuro@asiston.pl
GCC POLSKA Sp. z o.o. HANASIEWICZA 6A 35-103 RZESZÓW 17 779 06 76 biuro@gcc.com.pl
P.P.H.U. INTERBIT MICHAŁ BIDAS PODKARPACKA 1 35-082 RZESZÓW 17 865 18 47 biuro@interbit.net.pl
ADM LOGIC HUSARSKA 3 35-242 RZESZÓW 17 861 21 52 biuro@adm-logic.pl
EXAKT SERWIS S.C. KAMIŃSKI SZYMUSIK KRZYWOUSTEGO 16 35-077 RZESZÓW 662 035 232 exaktserwis@o2.pl
DDSERWIS Podwisłocze 6 35-309 RZESZÓW 600967663 firma@dd.rzeszow.pl
TECHMEDIA 10 Lutego nr 15 08-110 SIEDLCE 25 633 66 74 biuro@kasy-drukarki.pl
ARTUR PIASECKI TEL-GSM JANA PAWŁA II 35 17-300 SIEMIATYCZE 608 732 836
REMAX J. Perliński Sp.J AL. GRUNWALDZKA 1A 98-200 SIERADZ 43 822 66 72 remax@list.pl
P.H.U. COMP-ART Z.TROJANOWSKI, M.TROJANOWSKA JANA PAWŁA II 1 09-200 SIERPC 24 275 66 31 compart@pro.onet.pl
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ADD MARCIN SZYMONIAK SZCZECIŃSKA 28A 76-200 SŁUPSK 59 840 09 90 biuro@add.com.pl
PLAYTACO SERVICE GRZEGORZ BRYZEK POLNA 34 05-082 STARE BABICE 602 377 084 biuro@playtacoservice.pl
GRAL24.PL DANIEL KLECZEWSKI RZEMIEŚLNICZA 10 62-020 SWARZĘDZ 61 66 61 377 serwis@kleczewski.pl
OMNIBUS JOLANTA STANIEWSKA KORZENIOWSKIEGO 3/U1 70-211 SZCZECIN 91 488 36 99 biuro@omnibus.pl
KLM ZBIGNIEW KLIM Chomętowo 16A 89-200 SZUBIN 52 384 51 61 poczta@klm24.pl
P.W. KASWAG ANNA LEPOROWSKA PADEREWSKIEGO 2 63-000 ŚRODA WLKP. 609 431 333 biuro@kaswag.com.pl
ZETO-ŚWIDNICA Sp. z o.o. GRODZKA 15 58-100 ŚWIDNICA 74 858 29 00 zeto@zeto.swidnica.pl
POGOTOWIE INFORMATYCZNE Orzechowa 16 21-040 Kalinówka 602 674 326 arek@pogoinfo.pl
AC SYSTEMY BANIA MAKUCH SPÓŁKA KOMANDYTOWA MONTE CASSINO 35 72-600 ŚWINOUJŚCIE 91 888 80 00 kontakt@acsystemy.pl
F.H.U. TELEVID MIROSŁAW MALINOWSKI BRACI SAKÓW 25 33-100 TARNÓW 603276849 televid@interia.pl
Barracuda Cezary Blat ul. Ks. Nosala 10 39-200 TARNÓW
UNIKAS BARTOSZ ZAJĄC TADEUSZA KOŚCIUSZKI 81/34 87-100 TORUŃ 793 301 339 biuro@urzadzeniafiskalne.pl
A.C. PROSTA SC M.ANDRZEJEWSKI E. CHLEBOWSKI PROSTA 27 87-100 TORUŃ 56 652 13 94 prosta@pro.onet.pl
INTELKOM DARIUSZ BUGLA BOGUMIŃSKA 21 44-351 TURZA ŚLĄSKA 691 508 410 info@kasywagi.pl
GiP Sp. z o.o. ASTRONOMÓW 3 01-450 WARSZAWA
TENEG SP. Z O.O. DREZDEŃSKA 3 A 03-969 WARSZAWA 22 616 60 46; 22 810 89 67 dh@teneg.com.pl
INTENT SALES S.C. MAŁEJ ŁĄKI 9/U1 XX-793 WARSZAWA 22 273 67 77 biuro@intentsales.pl
TOM-KAS TOMASZ DYMOWSKI CYLICHOWSKA 91 04-769 WARSZAWA 22 610 17 17 biuro@tom-kas.pl
TECHKAS JACEK ZDUŃCZYK WAŁBRZYSKA 11/83B 02-739 WARSZAWA 22 490 91 66 sklep@techkas.pl
ABBA1 SŁAWOMIR KAMOLA AL.. TYSIĄCLECIA 151 03-740 WARSZAWA 22 619 40 80 biuro@abba1.pl
MP SYSTEM MICHAŁ PIETRZAK MAZOWIECKIE CENTRUM FISKALNE FABRYCZNA 26/27 00-446 WARSZAWA 22 625 53 65 biuro@mpsystem.pl
RAAB KARCHER TECHNIKA STACJI PALIW SP. Z.O.O BALETOWA 4 02-867 WARSZAWA 22 33 171 18 raabkarcher@raab-karcher.pl
eMParking Mirosław Pierz Aleja Krakowska 266/5 02-210 WARSZAWA
COMPUTEX W.KAMIŃSKI, T.MUSZYŃSKI POWSTAŃCÓW WLKP 1 62-100 WĄGROWIEC
FHU BONUS JACEK KWIATKOWSKI KALISKA 14/16 87-800 WŁOCŁAWEK
OPENTEAM JERZY LECHOWICZ, PIOTR LECHOWICZ ŻEROMSKIEGO 9A 87-800 WŁOCŁAWEK
FISKAS MIROSŁAW SZALCZYŃSKI ŻELAZNE WODY 15 87-800 WŁOCŁAWEK
RADIOKOMUNIKACJA GRZEGORZ ZIMNY LATNIA 12 87-800 WŁOCŁAWEK
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GREGOR – GRZEGORZ CZYŻEWSKI PROMIENNA 11A 87-800 WŁOCŁAWEK
QACTION.PL FRANCUZ MAREK LITEWSKA 14/65 51-354 WROCŁAW
BUSINESS SOLUTIONS Goleszan 24/1 52-340 WROCŁAW
INS Waldemar Augustowski Sp.j. Kamieńskiego 201-219 51-126 WROCŁAW
Vision Time Sp. z o.o. Ks. Emila Szramka 1 51-607 WROCŁAW
ERKOM Bartosz Ryszkowski al. Kromera 2 51-163 WROCŁAW
NETKOMP ZBIGNIEW KUĆMIEROWSKI MYSTKOWSKA 1 18-200 WYSOKIE MAZOWIECKIE
KARONET Karolina Wantrych MIŁOCIN 81 A 36-062 ZACZERNIE
IMPULS S.C. KAZIMIERZ TYLKA-SULEJA, MAREK JAPOŁ STOLARCZYKA 12 34-500 ZAKOPANE
PRACOWNIA INFORMATYCZNA USER AL. WOJSKA POLSKIEGO 26A 18-300 ZAMBRÓW
P.H.-U.AMPER SERVICE S.C. E.BASAJ, H.BASAJ SZCZEBRZESKA 39A 22-400 ZAMOŚĆ
RELKAS BIS Sp. z o.o. OSADNIKÓW WOJSKOWYCH 40 68-200 ŻARY
APE BERNADETA PUJSZO SZOSA BYDGOSKA 43 88-180 ZŁOTNIKI KUJAWSKIE
MADEX Aleja Witosa 31/209A 00-710 WARSZAWA 22 840 56 11 info@kasyf.pl
RAVIS Panewnicka 22 40-709 KATOWICE 322524799 biuro@ravis.pl
FIRMA HANDLOWA „ALTAR” PRZEMYSŁAW SONIK Wiejska 202 42-512 PSARY 606-626-823 altarkasy@gmail.com
TOBIS Mieczysław Dziędziura Trzebiatowska 51d 78-100 KOŁOBRZEG 94 35 16 929 tobis@tobis.com.pl
INET SYSTEM Grzegorz Chrzanowski Zamkowa 15 49-300 BRZEG 77 416 12 24 biuro@brzeg.net
PPHU SUMA Piotr Kamiński Kłoczowskiego 14/1 82-300 ELBLĄG 55 648 40 08 suma@suma.elblag.pl
Impuls-it s.c. Sokoła 16 32-500 CHRZANÓW 32 753-33-33 biuro@impuls-it.pl
Polskie Centrum Kas Fiskalnych Sp. z o.o. Fosa 41 02-768 WARSZAWA 22 550 32 00 biuro@pckf.pl
Brilliant Hotelsoftware Kościuszki 108A25 50-441 WROCŁAW 717815680 gastronomia@myhotelsoftware.pl
TELERADIOTECHNIKA Zbigniew Napierała Gostyńska 17A 64-000 KOŚCIAN 65 511 40 96 zibikasy@post.pl
FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA ALFA & OMEGA ZBIGNIEW PILITOWSKI H.Sienkiewicza 14 A 06-400 CIECHANÓW 23 673 92 65 handel@alfagraw.pl
GOLDDOM DANIEL SOKOŁOWSKI Sudecka 17 58-500 JELENIA GÓRA 75 64 74 444 kasy@golddom.com.pl
TERESA BORYCZKA PARTNER Konopnickiej 13 63-900 RAWICZ 65 545 40 60 partner_rawicz@o2.pl
Firma AKOM Aleksander Tarkowski św. Barbary 63 42-226 CZĘSTOCHOWA 34-3665122 firma@akom.pl
Firma Rodan Roman Ciężczak Ludźmierska 8 34-400 NOWY TARG 18 266 77 99 erodan@wp.pl
ZTB TECHNO-WATOR PIOTR ZALEWSKI Abrahama 45 81-366 GDYNIA 58 661 33 34 serwis@technowator.pl
PARTNER S.C. Długosza 61 33-300 NOWY SĄCZ 18 4444-730 partner@sacz.com.pl
CoCon Systemy Komputerowe Grzegorz Korzeniewski ul. Wolności 8/10 46-300 OLEŚNO 34 358 42 14 biuro@cocon.pl
PROFEKTUS 6-go Sierpnia 29 90-616 ŁÓDŹ 42 630 73 15 biuro@profektus.pl
PPHU „SKIBIŃSKI” Piotra Skargi 6 67-210 GŁOGÓW 76 831 32 17 cuf@skibinski.info
SYSTEM PLUS Łukasz Kwiatek Hoża 100 25-618 KIELCE 41 346 25 62 kontakt@systemplus.info
Centrum Techniki Biurowej sp. z o.o. Sienkiewicza 4a 96-100 SKIERNIEWICE 46 832 59 62 sklep@ctb.com.pl
GUZIK Systemy Informatyczne Spółdzielców 8 62-510 KONIN 63 246 50 57 serwis@guzik.konin.pl
Sportdata Technologie Sp. z o.o. Al. Zwycięstwa 96/98 B4 81-451 GDYNIA 58 712 63 51
FHU PARTNER DOROTA PIETRUSZKIEWICZ Fabryczna 1 61-524 POZNAŃ 61 661 99 00 biuro@partner.poznan.pl
AUTO TECHNIKA Dariusz Średziński Michała Drzymały 14a 85-329 BYDGOSZCZ 601664342 dariusz.sredzinski@gmail.com
SERWIS TAKSOMETRÓW I KAS FISKALNYCH JANUSZ KOWALSKI Asnyka 14 a 87-100 TORUŃ 604932201 kotax@poczta.wp.pl
PPHU SOWIMEX Paulina Elert Aleja Wojska Polskiego 42B 05-804 PRUSZKÓW 22 290 66 90 biuro@sowimex.pl
Cyberia PC Tadeusz Konarzewski Warszawska 55 lok. 4 15-062 BIAŁYSTOK 856 670 144 sklep@cyberiapc.pl
CHS Aneta Walczak Włodarzewska 59F / 47 02-384 WARSZAWA 502-599-888 chscomp@chscomp.pl
POZCOM Dariusz Lewandowski Promienista 30 A / 1 60-288 POZNAŃ 61 649 13 31 biuro@pozcom.pl
FHU NETCOM SYSTEMY TELEINFORMATYCZNE KRÓTKA 21 58-500 JELENIA GÓRA 75 752 28 79 netcom@netcomjg.com
“Dip” Dziakiewicz i Wspólnicy Sp.Jawna Budziszyńska 34 70-023 SZCZECIN 91 4 820 810 szczecin@dip.com.pl
Kamea Roman Czapski Skłodowskiej 5 18-200 WYSOKIE MAZOWIECKIE 86 219 46 20 biuro@crkom.pl
Ramitom s.c. Michał Pękal, Tomasz Makowski Limanowskiego 40/1 91-052 ŁÓDŹ 537437001 ramitom.handlowy@gmail.com
SECURUS Maciej Bystranowski Jabłoniowa 2 28-100 Busko-Zdrój 41 378 10 00 securus@securus.pl
PPHU AVI Mariusz Chełchowski Prądzyńskiego 4/27 07-410 OSTROŁĘKA 29 764 69 57 mariusz@aviweb.com.pl
TOMP Tomasz Jakubowski Al. Prymasa Tysiąclecia 46 01-242 WARSZAWA 501124486 tjakubowski@tomp.pl
AZET s.c. Gierzyńskiego 17 09-407 PŁOCK 24 268 28 32 serwis@azet.pl
MEMO Andrzej Dowgiert Plac Kościuszki 8c 16-100 SOKÓŁKA 85 711 54 95 memo@sokolka.com
Altech Serwis Andrzej Łąpieś Brzeźnieńska 5/5 80-520 GDAŃSK 501529004 biuro@altechserwis.pl
Wolanet Sp. z o. o. Al. Rzeczypospolitej 12/U11 02-972 WARSZAWA 22 620 62 58 biuro@wolanet.pl
PHU SELCOM Sławomir Laskowski 11 Listopada 12 62-400 SŁUPCA 63 275 18 25 sklep@selcom.pl
ARKOM Wiesław Opulski Armii Polskiej 14 74-300 MYŚLIBÓRZ 95 747 52 39 wopulski@arkom.biz.pl
ZAKŁAD ELEKTRONICZNEJ TECHNIKI OBLICZENIOWEJ „ZETO” Sp. z o.o. al. Kraśnicka 35 20-718 LUBLIN 81 71 84 233 serwis@zeto.lublin.pl
MOBIL SERVICE COMPUTERS Krzysztof Kurowski Kwiatowa 4 82-400 SZTUM 668 854 302 biuro@msc.vbiz.pl

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.